Death Rally

Death Rally na Android 1.1.4

Śmiertelne wyścigi już na Android

Death Rally to darmowa gra wyścigowa, w której tak samo ważne jak szybkość naszego auta jest to, jak dobre uzbrojenie posiadamy. Jedna celnie posłana rakieta może bowiem przesądzić o naszym zwycięstwie. Jeśli lubisz tego typu mordercze wyścigi, to Death Rally na Android spodoba Ci się na pewno. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Świetna grafika
 • Dynamiczna kamera
 • Wciągająca rozgrywka
 • Wyścigi dla twardzieli

Wady

 • Potrzeba mocnego urządzenia z Androidem
 • Precyzyjne sterowanie wymaga wprawy

Doskonały
9

Death Rally to darmowa gra wyścigowa, w której tak samo ważne jak szybkość naszego auta jest to, jak dobre uzbrojenie posiadamy. Jedna celnie posłana rakieta może bowiem przesądzić o naszym zwycięstwie. Jeśli lubisz tego typu mordercze wyścigi, to Death Rally na Android spodoba Ci się na pewno.

W Death Rally na Android żadne brudne zagranie nie jest zbyt podłe. Tu po prostu nie ma zasad. W trybie kariery musimy rozwijać nasz samochód, aby sprostać coraz trudniejszym wrogom i bardziej pokręconym trasom. Do dyspozycji będziemy mieć miny, karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet a nawet miotacze ognia. Wygrać wyścig możemy równie dobrze jadąc szybko i zostawiając miny jak i ciągnąc się na końcu stawki i wykańczając rywali jeden po drugim.

Death Rally dysponuje bardzo dobrą grafiką oraz dynamicznie prowadzoną kamerą. To wymaga od naszego Androida sporego wysiłku. Grę z powodzeniem przetestowano na następujących urządzeniach: Asus EEE Transformer, HTC Desire HD, HTC Desire S, HTC Sensation, LG G2X, LG Optimus Black, Motorola Atrix 4G, Motorola Droid 3, Motorola Photon, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Tab, Samsung Infuse, Samsung Nexus S, Sony-Ericsson Xperia Arc, Sony-Ericsson Xperia Play.

Gra powinna jednak działać na wszystkich urządzeniach z Android 2.2, które spełniają następujące warunki: - ekran dotykowy multi-touch, - akceleracja grafiki OpenGL ES 2.0 z procesorem grafiki (GPU) Adreno205, Mali400, SGX540, Tegra2 lub lepszym - główny procesor (GPU) kompatybilny z ARM v7.

Death Rally

Download

Death Rally na Android 1.1.4

Opinie użytkowników o Death Rally

 • DjScream.pl

  według DjScream.pl

  "Nie dziala"

  Gra po zainstalowaniu i uruchomieniu od razu wyrzuca na pulpit Samsung Galaxy S2 Andr. 4,0,03 Niestety system nakazu...   Więcej.